Ważenie dynamiczne i dozowanie na przenośnikach taśmowych

Ważenie dynamiczne i dozowanie na przenośnikach taśmowych

Dzięki naszym wagom przenośnikowym i dozownikom taśmowym nawet najtrudniejsze warunki pracy nie są przeszkodą w zachowaniu precyzji pomiarowej i wieloletniej trwałości. Na przestrzeni lat działalności firmy dostarczyliśmy rozwiązania dla klientów z różnych branż: węglowej, przetwórstwa kruszyw, spożywczej, produkcji pasz, handlu ziarnem, produkcji ceramiki i innych. Skorzystaj z naszego doświadczenia i pozwól, aby InterProcess był Twoim dostawcą.

 

Wagi przenośnikowe

Produkujemy sprawdzone konstrukcje wag przenośnikowych, gotowe do instalacji na przenośnikach klientów. W przypadku nietypowych systemów dostarczamy konstrukcje zmodyfikowane lub zaprojektowane specjalnie do istniejących warunków zabudowy. Waga WPL przeznaczona jest do mniej wymagających zastosowań, gdzie obok dokładności pomiaru koszt całej inwestycji liczy się najbardziej. Model WPC to zawsze najlepsze rozwiązanie dla ważenia na przenośniku taśmowym i zwykle pierwsza propozycja dla naszych klientów. Wyjątkowo sztywna konstrukcja z możliwością łatwej adaptacji do ram nośnych przenośnika oraz wysoka jakość wykonania zapewnią dokładność i pewność wskazań.

 

Dozowniki taśmowe

Wysoka dokładność (błąd maksymalny poniżej 0,5%), osiągana w długim okresie czasu, stawia nasze dozowniki taśmowe w czołowej pozycji, przed innymi dostępnymi na rynku. DTC to nasz flagowy model, przeznaczony do rozmaitych aplikacji o średnich i dużych woluminach produkcyjnych. Dozownik DTU został zaprojektowany  przede wszystkim dla przemysłu spożywczego, gdyż jego konstrukcja jest higieniczna oraz umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie. Może jednak być zastosowany wszędzie tam, gdzie podawany musi być materiał o lekkiej lub średniej gęstości nasypowej.

 

Systemy sterowania

Jeżeli masz już przenośnik taśmowy z zainstalowaną wagą proponujemy Ci nasze systemy sterowania. Są to jedne z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku, z przyjaznym interfejsem, bogatymi opcjami komunikacyjnymi i wyjątkową szybkością działania.

 

Obejrzyj wideo

pl_PLPolski
en_USEnglish pl_PLPolski