Ważenie i dozowanie

Ważenie i dozowanie

Jeżeli poszukujesz nowego dozownika lub zamierzasz zakupić cały system mieszania albo doszedłeś do wniosku, że obecny system dozowania nie spełnia wymagań jakościowych, InterProcess ma doświadczenie oraz odpowiednią technologię.

Działając w rozmaitych gałęziach przemysłu od lat konstruujemy pewne i zaawansowane technicznie rozwiązania do ważenia i dozowania materiałów sypkich i płynnych. Doskonale rozumiemy jak ważna jest pewność, że urządzenie pomiarowe dostarcza spójnych, dokładnych i powtarzalnych wyników pomiarowych. Dzięki wielu rozwiązaniom w InterProcess możemy zaproponować najbardziej odpowiednie urządzenie do zastosowania z każdej branży przemysłu: cementowego, spożywczego, chemicznego, papierowego, stalowego i innych.

Niezależnie od wymagań materiału, w trakcie procesu projektowania, staramy się być blisko naszych klientów i dokładamy starań aby oczekiwane rezultaty były całkowicie zadowalające. Jeśli rozważasz modyfikacje obecnie pracujących urządzeń dozujących lub wzbogacenie obecnego układu o nowe funkcjonalności, zmianę zakresu dozowania lub zmianę systemu sterowania, skontaktuj się z nami. Mamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie i możliwości aby niezależnie od marki Twojego produktu wykonać takie modyfikacje. Zależy nam aby nasze produkty – wagi przenośnikowe, ślimakowe układy dozujące, dozowniki taśmowe, przepływomierze masowe i inne urządzenia ważące, pracowały bezawaryjnie podczas wieloletniego okresu użytkowania.

Oferujemy również pełne całodobowe wsparcie serwisowe, w tym konsultacje telefoniczne i wizyty u klienta, ponieważ wiemy, że nie możesz sobie pozwolić na utratę czasu produkcyjnego podczas przestojów wywołanych awariami.

WPC1
dozownik taśmowy DTU