WAGI

Ważenie produktów to nasza specjalność. Potrafimy zważyć materiały nie tylko w miejscu, ale również poruszające się. Zarówno pojedyncze ładunki, jak i materiały sypkie. Wiele projektów jest realizowanych na indywidualne życzenia klientów.

DOZOWNIKI

Podawanie materiału sypkiego lub cieczy o określonych parametrach nie jest łatwe. Czas jaki poświęciliśmy na przeanalizowanie wymagań klientów i nowoczesnej produkcji zaowocował zaprojektowaniem gamy dozowników dla każdego rodzaju materiału.

AUTOMATYKA WAGOWA

Jeśli szukasz samego systemu sterowania do swojej wagi lub dozownika to nasza oferta jest dla Ciebie. Sterowniki i wskaźniki Penko można zaadaptować w niemalże każdym tego typu urządzeniu i połączyć na wiele sposobów z systemami nadrzędnymi.

UKŁADY NAPEŁNIANIA

Jednym z typowych zastosowań naszych produktów są wszelkiego rodzaju układy napełniania. Dotyczy to zarówno procesów w skali mikro, w tym w szczególności towarów paczkowanych poniżej 10kg, oraz makro.

STACJE OPRÓŻNIANIA

Naszym zadaniem jest sprawiać, aby wszelkiego rodzaju procesy dotyczące przetwarzania materiałów sypkich były proste i bezproblemowe. Podczas pozornie prostej czynności jaką jest opróżnianie małych worków problem pylenia jest częstym zjawiskiem.

SYSTEMY BIG-BAG

Worki BIG-BAG znajdują coraz szersze zastosowanie w przemyśle. Są świetnym rozwiązaniem, gdy materiał sypki musi być przechowywany i transportowany w sposób bezpieczny i niedrogi.