Technologia OBSŁUGI materiałów sypkich

Od lat zajmujemy się zautomatyzowaną obsługą surowców sypkich, która obejmuje inżynierię, projektowanie i produkcję sprzętu do przetwarzania materiałów sypkich w procesach produkcyjnych. Powierzając nam realizację Twojego projektu, wybierasz nowoczesność, wydajność i niezawodność.

zobacz więcej

DOZOWANIE CIĄGŁE i BATCHOWE

Szeroka gama wysokiej jakości grawimetrycznych i wolumetrycznych systemów dozowania pozwala nam obsługiwać różnorodne materiały sypkie w niemalże każdym rodzaju przemysłu. W zależności od aplikacji dobierzemy i zaproponujemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

zobacz więcej

SYSTEMY BIG-BAG

Załadunek i rozładunek worków BIG-BAG realizowany powinien być przez odpowiednie urządzenia, które zaprojektowane zostaną pod kątem Twojej aplikacji. Nasze systemy zapewnią bezpyłową pracę, połączenie z układami dozowania lub transportu oraz bezpieczeństwo dla operatorów.

zobacz więcej

NAPEŁNIANIE i PAKOWANIE

W aplikacjach polegających na napełnianiu opakowań materiałem sypkim doskonale sprawdzą się nasze dozowniki. Niezależnie czy są to procesy w skali mikro, czy makro, zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie w procesach takich jak mieszanie półproduktów lub napełnianie worków.

zobacz więcej

TRANSPORT podciśnieniowy

W naszej ofercie znajdują się wydajne i bezpieczne urządzenia do transportu proszków i granulatów za pomocą powietrza. Nasze rozwiązania umożliwiają tworzenie zarówno prostych linii przenoszenia, jak i bardziej rozbudowanych układów z wieloma punktami załadunku i zrzutu materiału oraz dozowania.

zobacz więcej

Automatyka wagowa

Oferujemy programowalne sterowniki wagowe z wizualizacją ekranową, które są doskonale dopasowane do zautomatyzowanych procesów w liniach produkcyjnych. Rozbudowane opcje komunikacyjne oraz dodatkowe oprogramowanie współpracujące stanowią istotną wartość.

zobacz więcej