O nas

Jesteśmy polską firmą, projektującą, wytwarzającą i dostarczającą urządzenia do obsługi materiałów sypkich w liniach produkcyjnych.

Świadczymy profesjonalne usługi związane z konstrukcją urządzeń a także wdrażaniem nowych rozwiązań i technologii.

Oferowane przez nas rozwiązania i serwis odznaczają się przede wszystkim wysoką jakością, nowoczesnością, trwałością i solidnością wykonania.

Oferujemy pełen zakres obsługi i wsparcia technicznego – od konsultacji i planowania, przez projektowanie, optymalizację procesu, produkcję, dostawę, instalację i uruchomienie naszych urządzeń.

Każde innowacyjne rozwiązanie jest przed wdrożeniem weryfikowane przez naszych doświadczonych inżynierów i projektantów o ugruntowanej wiedzy i umiejętnościach praktycznych zdobytych podczas wieloletniej pracy w branży. Współpracujemy z klientem na wszystkich etapach realizacji projektu, aby zapewnić oczekiwany efekt i terminowość wykonania.

Działamy globalnie i jesteśmy doceniani na całym świecie.

Nieustannie poszerzamy swoje kwalifikacje, biorąc udział w krajowych i zagranicznych targach dotyczących transportu i podawania materiałów sypkich.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i pozwól, aby to InterProcess był Twoim dostawcą!

Nasi klienci

Na przestrzeni lat działalności firmy dostarczyliśmy rozwiązania dla klientów z różnych branż: węglowej, przetwórstwa kruszyw, spożywczej, produkcji pasz, handlu ziarnem, produkcji ceramiki i innych.

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz doświadczenie. W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Dowodem na rzetelność naszych usług jest współpraca z takimi firmami jak: