Rozwiązania

Załadunek i rozładunek
BIG-BAGów

Wykorzystanie w przemyśle specjalnych worków transportowych nazywanych BIG-BAGami jest obecnie bardzo popularne. Nasze konstrukcje umożliwiają wydajny proces napełniania i opróżniania worków przy minimalnym zaangażowaniu pracowników, a cały proces jest prosty, szybki i bezpyłowy.

Ważenie i dozowanie na przenośnikach taśmowych

Projektujemy i zaopatrujemy naszych klientów w gotowe układy ważące. Nasze systemy potrafią zliczać materiał na taśmie oraz regulować przepływ. W ofercie mamy również gotowe dozowniki taśmowe z zabudowanymi wagami, charakteryzujące się bardzo wysoką dokładnością dozowania.

Dozowanie wolumetryczne i grawimetryczne

Nasza firma dostarcza nowoczesne rozwiązania automatyki wagowej do istniejących instalacji oraz wysokiej klasy dozowniki śrubowe i wibracyjne. Ubytek masy w zbiorniku definiuje przepływ materiału. W połączeniu z regulatorem PID otrzymamy dozownik o wysokiej dokładności.

Napełnianie opakowań

Jednym z typowych zastosowań naszych produktów są wszelkiego rodzaju układy napełniania. Dotyczy to zarówno procesów w skali mikro, w tym w szczególności towarów paczkowanych poniżej 10kg, oraz makro, takich jak mieszanie półproduktów lub napełnianie dużych worków.

Dozowanie według receptur

Nasze rozwiązania przewidują dozowanie na zewnętrzną wagę lub bezpośrednio z wagi, w którą wyposażony jest wówczas każdy z dozowników. W tym drugim przypadku proces może być prowadzony równolegle oraz ulega wstępnej homogenizacji już na etapie dozowania.

Ważenie platform i zbiorników

Dostarczamy wszystkie niezbędne komponenty do zabudowy wagi na istniejących zbiornikach i platformach. Stawiamy przede wszystkim na łatwość integracji z systemami nadrzędnymi oraz wysoką dokładność pomiarową, przy akceptowalnych przez klienta kosztach.)