Usługi

serwis wag

Serwis wag

Nawet najlepsze urządzania wymagają okresowej wymiany części oraz serwisowania.

U nas w łatwy sposób można zaopatrzyć się w części do urządzeń a także skorzystać z fachowej wizyty serwisowej inżynierów z wieloletnim doświadczeniem.

Świadczymy usługi kompleksowego wsparcia klienta w zakresie różnych systemów ważenia i dozowania.

Podejmujemy się budowy, napraw, modernizacji, sprawdzania i kalibracji, również w nietypowych warunkach, w dogodnych dla Klienta terminach. Proponujemy najbardziej optymalne cenowo rozwiązania na rynku przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości, również w strefach iskrobezpiecznych.

Nasza działalność obejmuje między innymi: wagi samochodowe, wagi platformowe, wagi kolejowe, wagi zbiornikowe, wagi przenośnikowe, przepływomierze masowe.

Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

legalizacja i wzorcowanie wag

Legalizacja i wzorcowanie wag

Korzystając z wieloletniego doświadczenia we współpracy z urzędami miar oferujemy usługi legalizacji i wzorcowania wag samochodowych, kolejowych, wag przenośnikowych i platformowych.

Nasze usługi przeprowadzamy kompleksowo. To my odpowiadamy za dostawę wzorców masy oraz kontakt i dostarczenie urządzeń do inspektorów z urzędów miar. Przed legalizacją gruntownie sprawdzamy całą elektronikę wagową za pomocą odpowiednich narzędzi pomiarowych, zabezpieczamy skrzynki przyłączeniowe przed wilgocią specjalistycznymi środkami chemicznymi oraz dokonujemy przeglądu parametrów sterowników wagowych i kalibracji wagi. Wszystko po to, by zapewnić jak najdłuższą i bezawaryjną pracę.

projektowanie i prefabrykacja rozdzielni elektrycznych

Projektowanie i prefabrykacja rozdzielni elektrycznych

Oferujemy usługi w zakresie montażu i prefabrykacji rozdzielni elektrycznych dla urządzeń ważących i dozujących. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwalają na budowę wysokiej jakości produktów końcowych. Naszym celem jest wdrażanie najnowszych technologii z zakresu automatyzacji, dzięki której zwiększymy niezawodność, bezpieczeństwo oraz wydajność procesu. Pozyskujemy niezbędne materiały do wykonania zlecenia i dobieramy odpowiednią aparaturę do danego urządzenia ważącego czy dozującego.

modernizacje układów ważących, dozujących, pakujących

Modernizacje układów ważących, dozujących i pakujących

Twoja maszyna odmawia posłuszeństwa lub zagraża obsłudze? Nie zawsze musi to oznaczać kupna całkowicie nowego sprzętu. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości systemów ważących i dozujących świadczymy usługi modernizacji takich urządzeń.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!