Solutions

Bulk solids and liquids weight measurement

Dostarczamy wszystkie niezbędne komponenty do zabudowy wagi na istniejących zbiornikach i platformach. Stawiamy przede wszystkim na łatwość integracji z systemami nadrzędnymi i wysoką jakość.

See more

Filling and discharging systems

Nasze systemy pomiarowe charakteryzują wysoka szybkość i duża rozdzielczość. Wszystko po to, aby zachować wyjątkową dokładność i nie dopuścić do przepełnienia. Przy dużych partiach każdy gram ma znaczenie, a nasi klienci oszczędzają pieniądze.

See more

Weighing on belt conveyors

Projektujemy i zaopatrujemy naszych klientów w gotowe układy ważące. Nasze systemy potrafią zliczać materiał na taśmie oraz regulować przepływ. W ofercie również gotowe dozowniki taśmowe z zabudowanymi wagami.

See more

Loss-in-weight dosing

Ubytek masy w zbiorniku definiuje przepływ materiału. W połączeniu z regulatorem otrzymamy dozownik, o wyjątkowej dokładności. Nasza firma dostarczy nowoczesne rozwiązania automatyki wagowej do istniejących instalacji oraz wysokiej klasy dozowniki ślimakowe i wibracyjne.

See more

Check weighing

Ważenie kontrolne na taśmach produkcyjnych to zautomatyzowanie sprawdzenie masy produktów do celów wewnętrznych lub komercyjnych. Zaopatrujemy klientów w wyspecjalizowane układy automatyki wagowej do analizy i eliminacji niepełnowartościowych produktów.

See more

Force measurement

Szybki i dokładny pomiar siły może być przeprowadzony w procesach rozciągania, ściskania, skręcania lub obciążania. Nasza oferta wysokiej jakości wskaźników oraz tensometrycznych układów do pomiaru siły doskonale sprawdzi się w badaniu wszelkiego rodzaju materiałów.

See more
en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish