Rozwiązania

rozwiązania- dozowanie wolumetryczne i grawimetryczne

Dozowanie wolumetryczne i grawimetryczne

Nasza firma dostarcza nowoczesne rozwiązania automatyki wagowej do istniejących instalacji oraz wysokiej klasy dozowniki śrubowe i wibracyjne. Ubytek masy w zbiorniku definiuje przepływ materiału. W połączeniu z regulatorem PID otrzymamy dozownik o wysokiej dokładności.

dowiedz się więcej
rozwiązania załadunek i rozładunek workó typu Big-Bag

Załadunek i rozładunek worków typu
BIG-BAG

Wykorzystanie w przemyśle specjalnych worków transportowych nazywanych BIG-BAGami jest obecnie bardzo popularne. Nasze konstrukcje umożliwiają wydajny proces napełniania i opróżniania worków przy minimalnym zaangażowaniu pracowników, a cały proces jest prosty, szybki i bezpyłowy.

Transport pneumatyczny materiałów sypkich

Dostarczamy naszym klientom rozwiązania, dzięki którym przenoszenie suchych materiałów sypkich, takich jak proszki czy granulaty jest bardziej wydajne i efektywne. Transport podciśnieniowy jest łatwy w utrzymaniu czystości, pozwala na minimalizację obsługi i bezpłyowe środowisko pracy nawet w strefach zagrożenia wybuchem.

rozwiązania- ważenie i dozowanie na przenośnikach taśmowych

Ważenie i dozowanie na przenośnikach taśmowych

Projektujemy i zaopatrujemy naszych klientów w gotowe układy ważące. Nasze systemy potrafią zliczać materiał na taśmie oraz regulować przepływ. W ofercie mamy również gotowe dozowniki taśmowe z zabudowanymi wagami, charakteryzujące się bardzo wysoką dokładnością dozowania.

rozwiązania- dozowanie grawimetryczne i wolumetryczne według recept

Dozowanie grawimetryczne i wolumetryczne według receptur

Nasze rozwiązania przewidują dozowanie na zewnętrzną wagę lub bezpośrednio z wagi, w którą wyposażony jest wówczas każdy z dozowników. W tym drugim przypadku proces może być prowadzony równolegle oraz ulega wstępnej homogenizacji już na etapie dozowania.

rozwiązania- linie do napełniania opakowań

Linie do napełniania opakowań różnego rodzaju

Jednym z typowych zastosowań naszych produktów są wszelkiego rodzaju układy napełniania. Dotyczy to zarówno procesów w skali mikro, w tym w szczególności towarów paczkowanych poniżej 10kg, oraz makro, takich jak mieszanie półproduktów lub napełnianie dużych worków.