Rozwiązania

rozwiązania- dozowanie wolumetryczne i grawimetryczne

Dozowanie wolumetryczne i grawimetryczne

Nasza firma dostarcza nowoczesne rozwiązania automatyki wagowej do istniejących instalacji oraz wysokiej klasy dozowniki śrubowe i wibracyjne. Dozownik na bieżąco kontroluje prędkość podawania materiału w oparciu o algorytmy zawarte w programie sterującym. Dobieramy odpowiednie rozwiązanie indywidualnie do każdej aplikacji.

rozwiązania załadunek i rozładunek workó typu Big-Bag

Załadunek i rozładunek worków typu
BIG-BAG

Wykorzystanie w przemyśle specjalnych worków transportowych nazywanych BIG-BAGami jest bardzo popularne przy obsłudze materiałów sypkich. Nasze konstrukcje umożliwiają wydajny i bezpyłowy proces napełniania lub opróżniania worków przy minimalnym zaangażowaniu pracowników.

Transport pneumatyczny materiałów sypkich

Dostarczamy naszym klientom rozwiązania, dzięki którym przenoszenie suchych materiałów sypkich, takich jak proszki czy granulaty jest bardziej wydajne i efektywne. Transport podciśnieniowy jest łatwy w utrzymaniu czystości, pozwala na minimalizację obsługi i bezpłyowe środowisko pracy nawet w strefach zagrożenia wybuchem.

rozwiązania- ważenie i dozowanie na przenośnikach taśmowych

Ważenie i dozowanie na przenośnikach taśmowych

Projektujemy i zaopatrujemy naszych klientów w gotowe układy ważące. Nasze systemy potrafią zliczać materiał na taśmie oraz regulować przepływ. W ofercie mamy również gotowe dozowniki taśmowe z zabudowanymi wagami, charakteryzujące się bardzo wysoką dokładnością dozowania.

rozwiązania- dozowanie grawimetryczne i wolumetryczne według recept

Dozowanie grawimetryczne i wolumetryczne według receptur

Nasze rozwiązania przewidują dozowanie na zewnętrzną wagę lub bezpośrednio z wagi, w którą wyposażony jest wówczas każdy z dozowników. W tym drugim przypadku proces może być prowadzony równolegle oraz ulega wstępnej homogenizacji już na etapie dozowania.

rozwiązania- linie do napełniania opakowań

Linie do napełniania opakowań różnego rodzaju

Jednym z typowych zastosowań naszych produktów są wszelkiego rodzaju układy napełniania. Dotyczy to zarówno procesów w skali mikro, w tym w szczególności towarów paczkowanych poniżej 10kg, oraz makro, takich jak mieszanie półproduktów lub napełnianie dużych worków.