Home

01-efektywnosc-dzieki-elastycznosci
 
Efektywność dzięki elastyczności
Nasz dział konstrukcyjny bierze pod uwagę wszystkie życzenia klientów i wymagania aplikacji.
03-innowacyjnosc-dopasowana-do-klienta
 
Innowacyjność dopasowana do klienta
Projektujemy i dostarczamy urządzenia do ważenia i dozowania materiałów sypkich, które są gotowe do zaimplementowania w liniach produkcyjnych.
02-zaawansowane-rozwiazania
 
Zaawansowane rozwiązania
Oferujemy systemy automatyki wagowej, które sprawdzą się w każdej aplikacji.
04-szyte-na-miare-systemy
 
Szyte na miarę systemy sterowania ważeniem i dozowaniem
Nasze sterowniki wagowe mogą być indywidualnie zaprogramowane, dzięki temu zarządzają całymi procesami przemysłowymi.

Nowoczesna produkcja przemysłowa opiera się przede wszystkim o mechatroniczne urządzenia składające się z mechaniki, elektroniki oraz odpowiedniego programu. Jako firma inżynierska dostarczamy takie rozwiązania.

Co nas wyróżnia? EN

Produkt szyty na miarę

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i bardzo staramy się, aby klient otrzymał dokładnie to, czego potrzebuje. Uniwersalność naszych produktów powoduje, że czas realizacji jest krótszy niż u konkurencji, a same projekty szczegółowo sprawdzone wcześniej w trakcie użytkowania w produkcji przemysłowej.

Innowacyjne rozwiązania

Oferowane przez nas produkty to zaawansowane technicznie urządzenia, zaprojektowane zgodnie z najnowocześniejszymi trendami w przemyśle. Młody zespół inżynierski dba o to, aby stale je rozwijać i unowocześniać, korzystając z wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas pracy i opinii klientów.

Wieloletnie doświadczenie

Nasze doświadczenia pochodzą z niemalże każdego rodzaju produkcji przemysłowej. Rozmaite warianty wykończenia urządzeń i zastosowanych materiałów pozwolą zaspokoić wymagania każdego klienta. Jako automatycy i mechanicy wykorzystujemy wiedzę zdobytą z uruchomień do stałego udoskonalania naszej oferty.

Nasze rozwiązania

Ważenie statyczne materiałów sypkich i cieczy

Dostarczamy wszystkie niezbędne komponenty do zabudowy wagi na istniejących zbiornikach i platformach. Stawiamy przede wszystkim na łatwość integracji z systemami nadrzędnymi oraz wysoką dokładność pomiarową, przy akceptowalnych przez klienta kosztach.

Ważenie dynamiczne i dozowanie na przenośnikach taśmowych

Projektujemy i zaopatrujemy naszych klientów w gotowe układy ważące. Nasze systemy potrafią zliczać materiał na taśmie oraz regulować przepływ. W ofercie mamy również gotowe dozowniki taśmowe z zabudowanymi wagami, charakteryzujące się bardzo wysoką dokładnością dozowania.

Dozowanie wolumetryczne i grawimetryczne

Ubytek masy w zbiorniku definiuje przepływ materiału. W połączeniu z regulatorem PID otrzymamy dozownik o wyjątkowej dokładności. Nasza firma dostarczy nowoczesne rozwiązania automatyki wagowej do istniejących instalacji oraz wysokiej klasy dozowniki śrubowe i wibracyjne.

Nasza oferta

Nasze oferta to nie tylko gotowe komponenty do zaimplementowanie w linach produkcyjnych, ale także projektowane na życzenie układy dozowania materiałów oraz różnego rodzaju usługi – wszystko to w trosce o dobro klienta.

Wagi

Ważenie produktów to nasza specjalność. Potrafimy zważyć materiały nie tylko w miejscu, ale również poruszające się. Zarówno pojedyncze ładunki, jak i materiały sypkie. Wiele projektów jest realizowanych na indywidualne życzenia klientów.

Dozowniki

Podawanie materiału sypkiego lub cieczy o określonych parametrach nie jest łatwe. Czas jaki poświęciliśmy na przeanalizowanie wymagań klientów i nowoczesnej produkcji zaowocował zaprojektowaniem gamy dozowników dla każdego rodzaju materiału.

Automatyka wagowa

Jeśli szukasz samego systemu sterowania do swojej wagi lub dozownika, nasza oferta jest dla Ciebie. Sterowniki i wskaźniki Penko można zaadaptować w niemalże każdym tego typu urządzeniu i połączyć na wiele sposobów z systemami nadrzędnymi.

Usługi

Nie ma urządzeń, które nie potrzebują serwisu. Rutynowe operacje takie jak sprawdzenie, przegląd i kalibracja sprawią, że Twój system będzie pracował sprawniej i wydajniej. Ponadto, na życzenie klienta przeprowadzamy również legalizację wag.